The School Plus İş Ortağı Programı

İş Ortağı Programımıza katılarak daha çok çocuğumuzun İngilizce öğrenmesine yardımcı olacak ve gelir elde edeceksiniz. Üstelik sizin kanalınızla The School Plus'tan faydalanacak öğrencilerimiz de programlara indirimli erişmiş olacaklar.

Ne yapmanız gerekiyor?

3 basit işlem

#1 Formu Doldurun

Aşağıdaki formu doldurun ve ekibimiz sizinle iletişime geçsin.

#2 Platformu tanıyın, kupon ve kayıt linkinizi alın!

Ekibimiz sizinle görüşmemizden sonra size özel bir indirim kuponu ve kayıt linki oluşturarak sizinle paylaşacak. Öncelikle her şeyi kendiniz inceleyin ve öğrenin. Bunun için ücretsiz anne baba ya da öğretmen eğitimlerimizden birisine de kayıt olabilirsiniz.

#3 Tanıtın ve takip edin!

Artık hazır olduğunuza göre tanıtmaya ve satışlarınıza başlayabilirsiniz. Aşağıdaki temel söylemlerimizin dışına çıkmamalısınız.

The School Plus'ı Anlatırken:

En iyi tanıtım yaptığımız çalışmayı ve ürünün kendisini göstermektir. Dolayısıyla tanıtımlarımızda ayrıca bir sunum kullanmanıza gerek yok!
THE SCHOOL PLUS: 
  • Öğrencilerin orta düzey üzeri bir seviyeye kadar başka bir şeye ihtiyaç duymadan İngilizce öğrenebileceği bir platformdur.
  • 5-13 yaş arasındaki çocuklarımızın ekran önünde haftalık 5 saatten fazla geçirmemesini istiyoruz. İçeriklerimizi buna göre tasarlıyoruz.
  • Programların tamamında 1 haftalık ücretsiz içerik var. Aileler satın almadan önce deneyebilirler! 
  • Programlarımızın tamamı Avrupa Dil Çerçevesi'ne göre hazırlandı ve yaş gruplarına uygun tasarlandı.
  • Ders anlatım videolarını anadili İngilizce olan öğretmenler yapıyor. Diğer yandan öğrencilerimizin çalışmalarını Türkçe bilen öğretmenlerimiz değerlendiriyor ve yönlendirme ve geribildirimleri Türkçe yapıyorlar. Çocuklarımızı desteklemek için anne babaların İngilizce bilmesi gerekmiyor!
  • Beginner programımızı kullanabilmek için öğrencilerimizin okuma yazma bilmesine bile gerek yok!

Sık Sorulan Sorular

1. İş Ortağı olmak ücretli mi?

Hayır. İş ortağı olmak için bir ücret ödemeniz gerekmez. Ancak iş ortaklarımızı bizi temsil edecek elçilerimiz olarak düşünüyoruz. Bu sebeple önceliğimiz eğitimci ya da eğitim alanında faaliyet gösteren bir şirkete sahip olmalarıdır.

2. Ne kadar kazanacağım?

The School Plus iş ortağı olarak satın alma tutarının %10u tutarında brüt ödeme almaya hak kazanırsınız. Brüt demek şirketiniz varsa bize bu tutarda KDV dahil fatura kesmeniz, eğer şirketiniz yoksa yasal vergi ve kesintilerden sonra kalan parayı ödeme olarak almanız demektir. 

3. Kaç öğrencinin benim kanalımla satın aldığını nasıl bileceğim? 

The School Plus programları sizin kanalınızla satın alındığı zaman iş ortağı sayfasından kaç öğrencinin kayıt olduğunu takip edebilirsiniz.

4. Ödememi nasıl alacağım?

 Belirleyeceğimiz öğrenci sayılarına ulaştığınızda ya da The School Plus iş ortakları paylaşım takvimine göre ödemelerinizi belirteceğiniz hesaba yatırırız. 

5. Öğrenci ilk girişinde değil de daha sonra tekrar gelip satın alım yaparsa ne olur?

Sizin paylaştığınız linke tıklayarak platforma gelen kişilerin link kaydı sınırsız süreyle tutulur. O andan itibaren yapılacak tüm satın alımlar sizin iş ortağı hesabınıza yansıtılır. Süre sınırlaması olmadığı gibi ürün sınırlaması ya da tutar sınırlaması da uygulanmaz.